Spokojení klienti

„Pro OSVČ v pokročilém věku je těžké sehnat půjčku, proto jsem rád, že existuje tato služba, kde se každý rok mého podnikání cení.“

„Potřebuji půjčit peníze, než mi klient proplatí fakturu, jsem ráda, že nemusím chodit do banky a po pár kliknutí mám peníze na účtu.“

„Živnostníci bez historie to mají velice těžké, žádné přiznání, žádný doložitelný příjem, ale tahle společnost to chápe.“

Poslední žadatelé půjčky

Lukáš B. 2018-05-28 10000,- Kc
Petr C. 2018-05-28 50000,- Kc
Čestmír P. 2018-05-28 10000,- Kc
Vladislav B. 2018-05-28 10000,- Kc
Albert C. 2018-05-28 10000,- Kc
Martin C. 2018-05-28 10000,- Kc
Albert B. 2018-05-28 50000,- Kc
Simona A. 2018-05-28 10000,- Kc
Půjčku práve získal(a) Lukáš B., půjčená částka je 10000 ,- Kč

Oblastní manažer

Hotovostonline.cz s.r.o. přijme do svých řad oblastní manažery z celé České republiky. Nabízíme Vám víc než jen obvyklý standard. Máme pevně zakotvené hodnoty a firemní kulturu, podporujeme týmovou práci a osobní rozvoj.

Chcete mít samostatnou, odpovědnou a dobře hodnocenou práci?
Chcete získat zázemí prestižní firmy?
Chcete se podílet na růstu dynamické finanční společnosti?

PRACUJTE S TĚMI NEJLEPŠÍMI!

Náplň práce:

  • Vybudování obchodní sítě ve svěřené lokalitě
  • Řízení obchodních míst včetně obchodních zástupců
  • Řešení problematických smluv a snaha o jejich   eliminaci
  • Propagace firemních produktů a upevňování naší pozice
  • Každodenní reporting a komunikace s obchodním ředitelem

Nabízíme:

  • Garantovaný základní plat
  • Provizi za každé nové aktivní místo
  • Firemní telefon s neomezeným voláním
  • Zapůjčení notebooku s připojením na internet
  • Po zkušební době firemní vůz Škoda Octavia
  • Profesní růst na vyšší pozici
  •   Hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

  • Reprezentativní vystupování
  • Schopnost přesvědčit
  • Tah na branku
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • Komunikační schopnosti a týmovou spolupráci
  • Řidičský průkaz skupiny B

MOŽNÁ HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Kontaktní formulář

Poslední aktuality